NASZE INFORMACJE KONTAKTOWE

ADRES

Miralex Sp. z o.o.
ul. Św. Szczepana 25
61-465 Poznań

NUMERY KONTAKTOWE

(+48) 61 832 90 60 – sekretariat
(+48) 61 835 05 95 – dział kosmetyków: zamówienia
(+48) 61 835 05 93 – dział kosmetyków: szkolenia

EMAIL

dział kosmetyków: zamówienia
magda@zdrowe-nogi.pl
mentel@miralex.pl

dział kosmetyków: szkolenia
biuro@zdrowe-nogi.pl
mentel@miralex.pl

Przedstawiciele farmaceutyczni:

woj. wielkopolskie, woj. zachodnio-pomorskie, woj. lubuskie

Marcin Mentel

Tel. 605 164 960

mail: mentel@miralex.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

Anna Paszewska

Tel. 519144461

mail: paszewska@miralex.pl

woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. kujawsko-pomorskie

Andrzej Sikora

Tel. 531 069 006

mail: sikora@miralex.pl

woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie

Grzegorz Poszust

Tel. 660 428 565

mail: poszust@miralex.pl –

woj. mazowieckie, woj. podlaskie, woj.lubelskie

Marcin Klewicki

Tel. 507 091 993

mail: klewicki@miralex.pl

woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Katarzyna Wodecka

Tel. 530 880 018

mail: wodecka@miralex.pl

Biuro handlowe w Warszawie:

Miralex Sp. z o.o. 

ul. Modlińska 129 lok.U14

03-186 Warszawa

tel. 22 891 45 68; fax. 22 891 45 69