Frezarki

Frezarki z pochłaniaczem pyłów
  Gerlach Luna AT Micro
Luna Urządzenie przeznaczone jest do pielęgnacji stóp i wykonywania pedicure. Za pomocą przyrządów frezująco - odsysających (rączki FH40A), końcówki (frezy, bory i szlifierki) wprowadzane są w rotację. Za pomocą tych narzędzi szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach, a tak-że pielęgnować paznokcie.
Ilość obrotów na minutę: min. 6000, max 25000.
  Gerlach Saturn AT Micro
Luna Urządzenie przeznaczone jest do pielęgnacji stóp i wykonywania pedicure. Za pomocą przyrządów frezująco - odsysających (rączki FH40A), końcówki (frezy, bory i szlifierki) wprowadzane są w rotację. Za pomocą tych narzędzi szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach, a także pielęgnować paznokcie.
Ilość obrotów na minutę: min. 5000, max 42000.

Frezarki z nawilżaczem
  Gerlach Sirius NT Micro
Luna Urządzenie do pielęgnacji stóp SIRIUS NT MICRO z urządzeniem spryskującym przeznaczone jest do pielęgnacji stóp i wykonywania pedicuru. Za pomocą przyrządu frezującego FH 40 końcówki (frezy, bory czy główki szlifujące) wprowadzane są w rotację. Za pomocą tych narzędzi szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach, a także pie-lęgnować paznokcie.
Ilość obrotów na minutę: min. 2200, max. 42000.