Naspan® Platinium

18 sie 2021 Porady

W gabinetach specjalistycznej pielęgnacji stóp stosujemy wiele metod korekcji wrastających paznokci. Jedna z najnowszych metod korekcji jest Naspan® Platinium. Została opracowana przez Norberta Cohrs’a (podologa, kierownika wydziału podologii w Podiatry School Hannover of the Federal Academy of Orthopaedic Shoe Technolog) i Inge Radojicic (podologia, wykładowca wydziału podologii w Podiatry School Hannover of the Federal Academy of Orthopaedic Shoe Technolog) przy współpracy z Hermann’em Burtlmair.

System to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów, przynosi natychmiastową i trwałą ulgę, bez względu na przyczynę wrastania paznokci.
Metoda ta jest wyjątkowo prosta i skuteczna. Aplikacja jest bardzo łatwa oraz bezbolesna nawet w miejscach problematycznych. Specjaliści pielęgnacji stóp, podolodzy oraz lekarze, którzy mają doświadczenie w ortonyksji mogą je natychmiast zastosować. Podczas zakładania klamry Naspan® Platinium można użyć standardowych narzędzi wykorzystywanych do zakładania klamer trzyczęściowych.

Szkolenia z nowej metody korekcji wrastających paznokci, odbywają się od września 2021r szczegóły na stronie: zdrowe-nogi.pl/szkolenia

Search

+